slideshow 1

 

Ismét sokan versenyeztek a Tudományos Diákköri Konferencián

A Nyíregyházi Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa, 2018. október 1. és 2018. december 10. között rendezte meg a XXXIV. OTDK 3. házi versenyét, amelyen 10 szekcióban, 66 hallgatónk mutatta be tudományos eredményeit, akik közül 26-an mutathatják be dolgozatukat a XXXIV. OTDK-n. Gratulálunk és minden versenyzőnek további sok sikert kívánunk!

 

NYE Tudományos Diákköri Tanács

 

Agrártudományi szekció:

1.helyezettek: Valent Evelin (Témavezető:Dr. Tóth Csilla), Májer Péter (Témavezető:Dr. Uri Zszuzsanna) 3. helyezett: Áncsák Balázs (Témavezető: Irinyiné Dr. Oláh Katalin), 4. helyezett: Tomasovszki Barbara (Témavezető: Dr. Szabó Miklós), 5. helyezett: Lipcsei Dávid (Témavezető: Irinyiné Dr. Oláh Katalin), 6. helyezett: Kotolics János (Témavezető: Prof. Dr. Simon László).

 


Földrajztudományi szekció:

1.helyezettek: Czomba Péter (Témavezető: Dr. Vass Róbert), Takács Lívia (Témavezető: Dr. Vass Róbert), Tamás Alexandra (Témavezető: Dr. Kókai Sándor), 2. helyezettek: Varga Tamás Miklós (Témavezető: Dr. Vass Róbert), B. Szabó Norbert (Témavezető: Bácskainé Dr. Pristyák Erika), Dicső Gábor (Témavezető: Bácskainé Dr. Pristyák Erika), Hudák Máté (Dr. Tóth József Barnabás), Nagy Katalin (Dr. Tóth József Barnabás), Molnár Petra (Dr. Lenkey Gábor), Gaál Izabella (Témavezető: Kristóf Andrea).

 


 

Gazdálkodástudományi Szekció:

1.helyezett: Soltész Violetta Éva (Témavezető: Barabásné Dr. Kárpáti Dóra), 2. helyezett: Csurka Evelin (Témavezető: Makszim Györgyné Dr. Nagy Tímea). Bemutatták dolgozatukat: Kovács Kitti (Témavezető: Makszim Györgyné Dr. Nagy Tímea) és Mikó Vivien (Témavezető: Dr. Magyar Zoltán).


 

Környezettudományi szekció:

1.helyezettek: Kékedi Levente (Témavezető: Dr. Szabó Sándor, Dr. Lukács Balázs), Zavanyi Györgyi (Témavezető: Dr. Szabó Sándor, Dr. Braun Mihály), Krasznai Brigitta (Témavezető: Dobróné dr. Tóth Márta), Fedor Noémi, Koleszár Gergő (Témavezető: Dr. Szabó Sándor), Krasznai Brigitta (Témavezető: Dr. Molnár Mónika), 2. helyezett: Bogacsevics Rita (Témavezető: Dr. Mónus Ferenc)

 


 

Műszaki tudományi szekció:

1.helyezett: Németh Gábor Tamás (Témavezető: Krajnyik Károly), 2. helyezett: Bekő Balázs ( Témavezető: Dr. Szigeti Ferenc), 3. helyezett: Kiss Tamás (Témavezető: Dr. Varga Klára), 4. helyezett: Szegedi Kevin (Témavezető: Dr. Antal Tamás).

Művészeti és művészettudományi szekció:

1.helyezettek: Dihen Vivien Petra (Témavezető: Dr. habil. Szepessy Béla), Varga Georgina Mónika (Témavezető: Sárréti Gergely), 2.helyezettek: Molnál Mónika Klaudia (Témavezető: Sárréti Gergely), Újlaky Eszter Anett (Témavezető: Sárréti Gergely)

Bemutatták dolgozatukat: Tóth Franciska (Témavezető: Tarnóczi József), Kathi Petronella (Témavezető: Tarnóczi József), Birinyi Gréta (Témavezetők: Tarnóczi József, Horváth Kinga).

 


 

Pedagógiatudományi szekció:

1. helyezett: Bardi Boglárka (Témavezető: Dr. Jenei Teréz), 2. helyezettek: Hajdu Alexandra ( Témavezető: Kissné dr. Rusvai Julianna), Somogyi Dominika (Témavezető: Dr. Almássy Zsuzsanna), 3. helyezett: Sári Nikolett (Témavezető: Tóthné dr. Szücs Éva).

Bemutatták dolgozatukat: Rolek Tamara, Somogyi Noémi (Témavezető: Sitkuné dr. Görömbei Cecília), Virág Csaba (Témavezető: Szikszainé Dobronyi Erzsébet).

 


 

Tanulás- és Tanításmódszertani, Tudástechnológiai szekció:

1.helyezettek: Kavalecz Klaudia (Témavezető: Dr. Kovács Zoltán) és Vatamány Krisztina (Témavezető: Dr. Kovács Zoltán). 2 helyezettek: Tóth Szilvia (Témavezető: Dr. Kovács Zoltán) és Tóth Borbála (Témavezető: Dr. Kovács Zoltán).

 


 

Testnevelés és sporttudományi szekció:

1.helyezett: Daróczi Zsolt Sándor (Témavezető: Urbinné Dr. Borbély Szilvia), 2. helyezett: Bánházi Laura (Témavezető: Urbinné Dr. Borbély Szilvia).

Bemutatták dolgozatukat: Baeza Barrera Francisco (Témavezető: Seregi Ernő), Barzó Gergő (Témavezető: Seregi Ernő), Bodó Fruzsina (Témavezető: Seregi Ernő), Danacko Adriána (Témavezető: Barabásné dr. Kárpáti Dóra), Jánkfalvi Máté (Témavezető: Oláh Dávid), Kapusi Zsanna (Témavezető: Seregi Ernő), Kurucz Miklós (Témavezető: Dr. Vajda Ildikó), Malinák Veronika (Témavezető: Barabásné dr. Kárpáti Dóra), Nagy Zsolt  (Témavezető: Regős József), Páll Vivien (Témavezető: Urbinné Dr. Borbély Szilvia), Sándor Kristóf (Témavezető: Veress Gyula), Simon Ivett (Témavezető: Barabásné dr. Kárpáti Dóra), Tóth Ákos (Témavezető: Urbinné Dr. Borbély Szilvia), Tömöri Kitti (Témavezető Dr. Magyar Zoltán).

 


 

Történettudományi Szekció:

1. helyezett: Kazup Lilla (Témavezető: Dr. Óbis Hajnalka) 2. helyezett: Szentpéteri Dániel, (Témavezető: Dr. Aszalós Éva), és Molnár Anita (Témavezető: Dr. Fazekas Rózsa).
 

 


 

2016, Nyiregyhaza