A Műszaki és Agrártudományi Intézet telefonkönyve

Egyetem központi száma: +36 42 599 400

Műszaki és Agrártudományi Intézet

Közvetlen intézeti telefonszám: +36 42 599 434

Dr. Kovács Zoltán intézetigazgató CA107 2375 zoltan.kovacs@nye.hu
  főiskolai docens      
Dr. habil Kerekes Benedek tudományos tanácsadó CA102 2377 kerekes.benedek@nye.hu
Dr. Páy Gábor oktatási tanácsadó CA101 2400 pay.gabor@nye.hu
Tóth Miklósné igazgatási ügyintéző CA144 2510 toth.miklosne@nye.hu
Tenki Tünde igazgatási ügyintéző CA103 2381 tenki.tunde@nye.hu
Nádasdi András informatikus CA208 2367 nadasdi.andras@nye.hu
Berki-Fazekas Imola igazgatási ügyintéző CA144 2510 fazekas.imola@nye.hu
(tartós távollét)        
         
Agrártudományi és Környezetgazdálkodási Intézeti Tanszék
Közvetlen tanszéki telefonszám: +36 42 599 467
Dr. habil Simon László egyetemi tanár CA301 2391 simon.laszlo@nye.hu
  tanszékvezető       
Dr. Kalmárné Dr. Vass Eszter főiskolai tanár CA304 2605 vass.eszter@nye.hu
Dr. Lenti István ny. főiskolai tanár, óraadó CA239 2389  
Dr. Forgó István főiskolai docens CA206   forgo.istvan@nye.hu
Dr. Szabó Béla főiskolai docens CA207 2601 szabo.bela@nye.hu
  tangazdaság-vezető      
Dr. Szabó Miklós főiskolai docens CA242 2493 szabo.miklos@nye.hu
Dr. Tóth Csilla főiskolai docens CA305 2390 toth.csilla@nye.hu
Dr. Uri Zsuzsanna főiskolai docens CA305 2390 uri.zsuzsanna@nye.hu
Dr. Vincze György főiskolai docens CA306 2239 vincze.gyorgy@nye.hu
Dr. Csabai Judit főiskolai adjunktus   2464 csabai.judit@nye.hu
  kertvezető botanikus kert  
Irinyiné dr. Oláh Katalin főiskolai adjunktus CA343 2607 olah.katalin@nye.hu
Vígh Szabolcs tanársegéd CA341 2368 vigh.szabolcs@nye.hu
Kosztyuné Krajnyák Edit mérnöktanár CA110 2380 krajnyak.edit@nye.hu
Csvercskó Mihályné műszaki szolgáltató fóliaház 2412 csvercsko.mihalyne@nye.hu
Pelachné Erdősi Marianna igazgatási ügyintéző CA244 2412 erdosi.marianna@nye.hu
         
Jármű- és Mezőgazdasági Géptani Intézeti Tanszék
Közvetlen tanszéki telefonszám: +36 42 599 442
Dr. habil Kerekes Benedek egyetemi tanár CA111 2406 kerekes.benedek@nye.hu
  tanszékvezető      
Dr. habil Kalmár Imre főiskolai tanár CA115 2398 kalmar.imre@nye.hu
Dr. Lengyel Antal ny. főiskolai tanár, óraadó CA113 2403 lengyel.antal@nye.hu
Dr. Szőllősi István főiskolai tanár CA106 2496 szollosi.istvan@nye.hu
Dr. Antal Tamás főiskolai docens CA107 2488 antal.tamas@nye.hu
Dr. Kovács Zoltán főiskolai docens CA108 2372 zoltan.kovacs@nye.hu
  intézetigazgató      
Szegedi Attila főiskolai adjunktus CA117 2621 szegedi.attila@nye.hu
Szilágyi Attila tanársegéd CA119 2482 szilagyi.attila@nye.hu
Krajnyik Károly műszaki oktató CA121 2373 krajnyik.karoly@nye.hu
Lajtos István műszaki oktató CA120 2591 lajtos.istvan@nye.hu
Nyíri Zsolt tanszéki mérnök CA112 2401 nyiri.zsolt@nye.hu
Cservenák Mihály műszaki szolgáltató CA112 2401 cservenak.mihaly@nye.hu
Tóth Miklósné tanszéki munkatárs CA112 2402 toth.miklosne@nye.hu
         
Közlekedéstudományi és Infotechnológiai Intézeti Tanszék
Közvetlen tanszéki telefonszám: ---
Dr. Sikolya László főiskolai tanár CB114 2405 sikolya.laszlo@nye.hu
  tanszékvezető      
Dr. Kiss Zsolt Péter főiskolai tanár CB106 2383 kiss.zsolt@nye.hu
Dr. Ormos László főiskolai tanár CB113 2437 ormos.laszlo@nye.hu
Dr. Szilágyi Dénes főiskolai docens CB118 2440 szilagyi.denes@nye.hu
Dr. Ferenczi István főiskolai adjunktus CB107 2599 ferenczi.istvan@nye.hu
Ferenczi Ildikó műszaki tanár CB126 2944 ferenczi.ildiko@nye.hu
Baku László műszaki oktató CB119 2447 baku.laszlo@nye.hu
Bódi Gabriella műszaki oktató CB108 2430 bodi.gabriella@nye.hu
Bujdosó László műszaki oktató CB117 2490 bujdoso.laszlo@nye.hu
Szelestey Gyula óraadó CB116 2378  
Tisza László óraadó CB109 2425  
Pappné Garai Anetta ügyvivő szakértő CB120 2427 garai.anetta@nye.hu
Sikó Gyula Tibor műszaki szolgáltató CA123 2297 siko.gyula@nye.hu
Nemesné Száva Zsófia igazgatási ügyintéző CB114 2378 szava.zsofia@nye.hu
         
Műszaki Alapozó, Fizika és Gépgyártástechnológia Intézeti Tanszék
Közvetlen tanszéki telefonszám: +36 42 599 462
Dr. Szigeti Ferenc főiskolai tanár CB126 2436 szigeti.ferenc@nye.hu
  tanszékvezető      
Dr. Beszeda Imre főiskolai tanár CC103 2112 beszeda.imre@nye.hu
    B362 2114  
Dr. Dezső Gergely főiskolai tanár CB121 2442 dezso.gergely@nye.hu
Dr. Páy Gábor főiskolai tanár CB125 2400 pay.gabor@nye.hu
Dr. Tarján Péter főiskolai docens CC104 2120 tarjan.peter@nye.hu
    B358 2115  
Dr. Varga Klára főiskolai docens CC101 2117 varga.klara@nye.hu
Dr. Stonawski Tamás főiskolai adjunktus CC102 2274 stonawski.tamas@nye.hu
Dr. Ravai-Nagy Sándor műszaki tanár CB123   nagy.sandor@nye.hu
Hajdu András műszaki oktató CB022 2487 hajdu.andras@nye.hu
Kósa Péter műszaki oktató CB033 2432 kosa.peter@nye.hu
Százvai Attila műszaki oktató CB033 2432 szazvai.attila@nye.hu
Dolányi Géza technikus B357 2111 dolanyi.geza@nye.hu
Sipos Attila műszerész B360 2119 sipos.attila@nye.hu
Tenki Tünde igazgatási ügyintéző CB128 2438 tenki.tunde@nye.hu

Letölthető verzió

shadow